Dla kogo dostarczamy paliwa płynne?

Dla kogo dostarczamy paliwa płynne?

Paliwa płynne, czyli np. benzyna, olej napędowy, nafta czy też paliwa syntetyczne, powstają z przetwarzania ropy naftowej. Mają one zastosowanie głównie do napędów silników spalinowych, ale wykorzystuje się je też do celów grzewczych, technologicznych czy do rozruchu kotłów. Trudno dziś sobie wyobrazić nasze życie bez wykorzystania paliw ciekłych. Dzięki nim pracują silniki samochodów, służą one do celów grzewczych oraz są podstawą działania zakładów przemysłowych.

Firma POLOIL od prawie trzydziestu lat zajmuje się hurtową sprzedażą paliw, zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Dzięki licznym naftobazom rozmieszczonym na terenie  całej Polski możliwe jest sprawne dostarczenie zamówienia w wybrane przez klienta miejsce, jak i odbiór osobisty. Wśród ponad tysiąca zadowolonych klientów, dla których POLOIL dostarcza paliwa płynne są:

Stacje paliw – liczne stacje benzynowe zaopatrywane są przez nas w paliwa najwyższej jakości, pochodzące zarówno z polskich rafinerii, jak i od sprawdzonych dostawców zagranicznych. Korzystne warunki współpracy i konkurencyjne ceny ułatwiają rozwój nawet niewielkim stacjom.

Hurtowi sprzedawcy paliw – nawiązujemy współpracę także z innymi hurtowymi dostawcami paliw. Nasze naftobazy, sprawiają, że możliwy jest zarówno odbiór paliwa bezpośrednio przez samego klienta, jak i szybkie i sprawne dostarczenie ich w dowolnie wybrane miejsce.

Firmy transportowe – to jeden z głównych klientów zaopatrujących się w duże ilości paliwa płynnego. Dzięki spełniającym wszystkie wymogi, mobilnym zbiornikom paliwowym, które POLOIL również ma w swojej ofercie, możliwe jest łatwe i bezpieczne przewożenie dużych ilości paliwa.

Firmy budowlane – liczne maszyny budowlane napędzane silnikami wymagającymi paliw płynnych sprawiają, że budownictwo to kolejna branża z która szeroko współpracujemy.

Firmy produkcyjne – dla wielu zakładów produkcyjnych paliwa płynne są podstawą działania różnego rodzaju maszyn niezbędnych do pracy, jak i w często wykorzystywanych przy niektórych procesach produkcyjnych kotłach parowych.

Osoby fizyczne – coraz większa świadomość i zwrot ku ekologii sprawiają, że wiele osób zainteresowało się ogrzewaniem za pomocą oleju grzewczego. Oferowany przez POLOIL nowoczesny Olej Napędowy Grzewczy Ekoterm Plus doskonale sprawdza się w kotłach służących do ogrzewania domów mieszkalnych.

Nawiązujemy również współpracę z wszystkimi innymi podmiotami gospodarczymi czy osobami fizycznymi, które korzystają z paliw płynnych.

Zapraszamy do kontaktu.