Kim są klienci hurtowni paliw?

Kim są klienci hurtowni paliw?

Pol – Oil – Corporation jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży paliw najwyższej jakości. Hurtownia funkcjonuje od około 30 lat. Ceny są bardzo atrakcyjne zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Dostarczane produkty są najwyższej jakości o czym świadczy duże grono odbiorców w całej Polsce. Nasza hurtownia oferuje sprzedaż produktów takich jak: olej napędowy, olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus, benzynę bezołowiową 95, benzynę bezołowiową 98, olej napędowy do celów opałowych lotos red 0,1, olej napędowy arktyczny I Z-40.

Odbiorcy hurtowi

do naszych klientów należy zaliczyć przede wszystkim firmy, które działają na rynku paliw oraz firmy transportowe i gospodarstwa rolne. Ilości hurtowe paliw są dostarczane również do różnych instytucji budżetowych. Są nimi urzędy, szkoły a także przedszkola. Odbiorcy prywatni również należą do grona klientów hurtowych. Charakteryzujemy się wysoką jakością paliw, terminowością dostaw. Wyróżnia nas także konkurencyjne ceny i elastyczność rozliczeń. Właśnie dzięki temu liczba kontrahentów ciągle rośnie i zainteresowanie naszą oferta jest bardzo duże. Również stali dostawcy polecają nasze usługi nowym osobom, dzięki czemu nasza firma ciągle się rozwija.

Niektórzy odbiorcy detaliczni

Odbiorcami hurtowymi  są również klienci, którzy robią samodzielnie zaopatrzenie z naszej firmy oraz sami organizują sobie transport. Możemy wyróżnić tutaj tych klientów, którzy kupują paliwa do swoich niewielkich firm, gospodarstw rolnych itp. Naszymi wieloletnimi partnerami biznesowymi są:

  • stacje paliw
  • hurtowi sprzedawcy paliw płynnych,
  • firmy transportowe,
  • jednostki budżetowe,
  • firmy handlowe,
  • firmy budowlane,
  • firmy produkcyjne.

Dbałość o jakość paliwa, a także usługi

Paliwo, które jest u nas zamawiane dostarczane jest do klientów naszym transportem, dlatego jesteśmy pewni, że paliwo nie straci na jakości podczas transportu. Nasz tabor transportowy jest nowy i dobrze utrzymany. Nie ma miejsca tutaj na różne problemy typu np. zanieczyszczone cysterny. Także jakość zbiorników jest w idealnym stanie i nie budzi zastrzeżeń. Jesteśmy dobrze zapoznani z potrzebami rynku i staramy się realizować wszystkie wymagania naszych klientów. Oferujemy najwyższą jakość usług, krótkie terminy, szybki rozładunek, a także miłą i profesjonalną obsługę. Nasza firma oferuje klientom zakup paliwa na przedpłatę. Jest również możliwość odroczenia terminu płatności. Paliwa, które dostarczamy charakteryzują się tym, że są ekologiczne, to znaczy, że spełniają wszystkie normy z zakresu ochrony środowiska.